Oficjalny Serwis WarszawyMapa Warszawy

Marta Szczeblewska - Przewodnik Warszawa

FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Wyślij wiadomość


Ola z rodzicami: Dąbrowa Górnicza
Dziękujemy za fantastyczną wycieczkę i wspólnie spędzony czas. Pani Marta to świetny przewodnik, zawodowiec z pasją. Wrażliwa, sympatyczna, naturalna, z dużym poczuciem humoru no i oczywiście imponującą wiedzą. Potrafi Pani opowiadać ze swadą i bez zadęcia - można słuchać godzinami. Bardzo nam się podobało, na pewno poprosimy kiedyś o jeszcze. :)

wtorek, 24, styczeń 2017
Monika Słowik: Kędzierzyn-Koźle
15 stycznia będąc na finale WOŚP w Warszawie z Lidlem, miałam przyjemność być oprowadzaną po Warszawie. Powiem krótko: ta Kobieta po prostu KOCHA TO CO ROBI i wielko szacunek jej za to!!

poniedziałek, 23, styczeń 2017
Marta, Łukasz, Zuza, Iwo i Staś: Warszawa
Marta to najlepszy przewodnik świata, zna Warszawę i jej anegdotki jak własną kieszeń; zarówno my jak i dzieci zawsze słuchamy jak urzeczeni. Jest w stanie każdego rozkochać w historii i zabytkach Warszawy, ma świetne pomysły na wycieczki i jeszcze znajduje czas na inicjatywy społeczne.

poniedziałek, 16, styczeń 2017
Basia: Kotowice-Wrocław

Pani Marto! w imieniu własnym i moich uczniów, pragnę z całego serce serdecznie Pani podziękować, za cudowne 3 dni spędzone razem. Jest Pani niesamowitą osobą. Jesteśmy pełni podziwu!!, posiada Pani wielką wiedzę, a także szczególny dar i umiejętność jej przekazywania. Hasło "Zakochaj się w Warszawie" - jest możliwe do zrealizowania TYLKO Z PANIĄ :*


wtorek, 23, czerwiec 2015
Rafal i Marzena: Zagranica

Odwiedzilismy Warszawe po wielu latach, wiele sie zmienilo ale dzieki pani poczulismy sie szybko znowu jak u siebie. Co tam Manaus, Warszawa i jej goscie potrzebuja pani bardziej niz amazonska dzungla a rewelacyjna krowarzywa jest tylko jedna i pani wie najlepiej jak do niej trafic! Dziekujemy i polecamy pania wszystkim podroznikom!


piątek, 01, maj 2015
Dominik: Rajcza

Dziękuję za świetne oprowadzenie po naszej stolicy! Na pewno wrócimy do Warszawy, i panią spotkamy :) Pozdrawia grupa z Rajczy:)


środa, 18, marzec 2015
AnnaB.: Bielsko-Biała

Pani Marto, dzięki za poświęcony czas mnie i mojej grupie. Wszyscy pojechaliby jeszcze raz do Warszawy nawet mimo tego zimna, ale pod warunkiem że Pani by z nami była! Zatem życzę nadal serca i pasji w "przewodnictwie warszawskim". Do zobaczenia w maju. Anna B.


poniedziałek, 01, grudzień 2014
Jola: Brzeźce

Chciałam Pani podziękować, za wycieczkę w dniach 18 i 19.09 ^.^, widać, że jest Pani wielką pasjonatką swojego zawodu i w bardzo ciekawy sposób potrafi opowiadać o Warszawie :)Wiele ciekawych skojarzeń zapewne pozwoli nam zapamiętać niektóre fakty ;p Bardzo miło spędziliśmy z Panią czas ;D, który naszej grupie zleciał zdecydowanie za szybko ;c Cieszymy się również, że w czwartek udało się nam poprawić Pani humor ^^ i na pewno na długo zapamiętamy tą wycieczkę ;) mam nadzieję, że do zobaczenie ;p :)


poniedziałek, 22, wrzesień 2014
Robert: Oświęcim

Bardzo dziękuję za świetną wycieczkę. Mimo, iż nie mam zbyt dużego porównania to uważam, że jest Pani najlepszą przewodniczką w Warszawie. To z jaką pasją i oddaniem opowiada Pani o naszej stolicy, Pani osobowość, kultura osobista, piękny uśmiech i uroda sprawiły, że przez ten krótki czas polubiłem to miasto i już za nim tęsknię. Z niecierpliwością czekam na kolejną możliwość spotkania. Serdecznie pozdrawiam. Robert Ryszka


czwartek, 15, maj 2014
Kinga: Wielkie Rychnowo

Dziękuję pani za mile spędzone 3 dni. JEst Pani naprawde świetnym przewodnikiem ;d


poniedziałek, 12, maj 2014
Filip: Wielkie Rychnowo

Dziękuję pani Marto za wspaniałą wycieczkę! Pozdrawiamy serdecznie z Wielkiego Rychnowa ! Klasa VI !


poniedziałek, 05, maj 2014
Zenek: Tychy

Dziękuję za fajną wycieczkę. Jest Pani wspaniałą i profesjonalną przewodniczką. Pozdrawiam serdecznie z Tychów :)


poniedziałek, 25, listopad 2013
Gość: krakow

Dziekuję pani Marto , wycieczka była super żuczk panią pozdrawiają


czwartek, 10, październik 2013
Sława: SP 10 Poznań

Dziękujemy za ponowne spotkanie z najmilszym i najbardziej profesjonalnym przewodnikiem po Warszawie. Pani Marto pozdrawiamy serdecznie z Poznania. Było nam niezwykle miło wędrować z Panią po Warszawie, obiecujemy poprzeć sprawę odbudowy Pałacu Saskiego! Opiekunki wycieczki z SP 10 - Sława, Sylwia i Grażyna


niedziela, 09, czerwiec 2013
Gość: Żary

Pani Marto, trzy dni z Tobą to warszawska uczta...nie da się opisać słowami z jaką pasją mówisz o naszej stolicy...jak szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi...zaraziłaś nas Saskim 2018... Dziękujemy Ci za to trzydniowe spotkanie,tym bardziej cenne,że byliśmy grupą mieszaną (seniorzy i młodzież,Polacy i Niemcy),a Ty sprawiłaś swoim profesjonalizmem,że wszyscy zgodnym chórem mówili-Marta jest na medal - instruktorzy Hufca ZHP Żary i skauci z Niemiec


środa, 08, maj 2013
wiaderko: Tylicz

dziękujemy za pozdrowienia na antenie:)i równie gorąco pozdrawiamy najlepszą Panią przewodnik pod słońcem:) grupa wiaderko czyli Tylicz;)


poniedziałek, 25, marzec 2013
Gimnazjalistka: Tylicz

3 dni z Panią Martą ;) niezapomniane przeżycia.Cała grupa zachwycona! Proszę pamiętać, obiecane jest przyjechać w nasze góry w zimie!


poniedziałek, 25, marzec 2013
Marian: Chojnice

Dziękuję za wycieczkę


sobota, 15, grudzień 2012
Gość: zabrze

wycieczka godna polecenia, niezapomniane wrażenia


wtorek, 11, grudzień 2012
Ania: Warszawa

Super stronka. Serdecznie Was pozdrawiam ;)


czwartek, 15, listopad 2012
 
Powered by Phoca Guestbook